Freibergs un Bukarts rezultatīvi uzvarās Čehijā (VIDEO)

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā Čehijas Ekstralīgas komanda Vitkovices “Ridera” ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) viesos uzvarēja Karlovi Vari “Energie” vienību.

Bukarts šajā spēlē 14 minūtēs un 18 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, izdarīja trīs metienus pa vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”. Šosezon 35 spēlēs Bukartam 31 punkts (16+15).

Uzvaru izcīnīja arī Jāņa Jaka, Kristapa Zīles un Ralfa Freiberga Livtīnovas “Verva”, kas ar rezultātu 4:3 (0:1, 3:2, 1:0) mājās pārspēja Māra Bičevska “Mlada Boleslav”.

Zīlem 25 minūtēs un septiņās sekundēs pieci metieni pa vārtiem un negatīvs lietderības koeficients “-2″. Zīlem šajā sezonā 36 cīņās 14 punkti (2+12).

Freibergam 17 minūtēs un 25 sekundēs uz ledus divas piespēles, viens metiens pa vārtiem un pozitīvs lietderības koeficients “+1”. Hokejists šosezon 27 spēlēs izpelnījies septiņus punktus (1+6).

Jaks šajā cīņā nepiedalījās. Aizsargam šosezon 32 mačos 14 punkti (4+10).

Arī Bičevskis šajā spēlē nepiedalījās. Uzbrucējam šosezon 30 mačos viena piespēle.

Sauso zaudējumu piedzīvoja Kristapa Sotnieka un Oskara Cibuļska pārstāvētais Kladno “Rytiri” klubs, kas ar rezultātu 0:4 (0:1, 0:0, 0:3) viesos piekāpās Prāgas “Sparta”.

Sotnieks šajā mačā nospēlēja 16 minūtes un 21 sekundi, pa vārtiem nemeta un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”. 33 spēlēs aizsargam seši punkti (1+5).

Tikmēr Cibuļskim 20 minūtēs un 41 sekundē uz ledus divi metieni pa vārtiem un negatīvs lietderības koeficients “-1”.

Visbeidzot, Kārļa Čukstes Triņecas “Ocelari” ar rezultātu 6:1 (3:0, 3:0, 0:1) mājās sagrāva Plzeņas “Škoda”.

Čukstem 20 minūtēs un 26 sekundēs trīs metieni pa vārtiem un pozitīvs lietderības koeficients “+1”. Hokejistam šosezon 35 cīņās septiņi punkti (2+5).