Site icon Hokeja ziņas

Fecers rezervē, Cibuļskis spēlē un zaudē izbraukumā

Oskars Cibuļskis, hokejazinas.com

Oskars Cibuļskis | Foto: Herning Blue Fox

Dānijas hokeja līgā (Metal Ligaen) šovakar notika tikai viena spēle, kurā laukumā devās latviešu aizsarga Oskara Cibuļska un vārtsarga Jāņa Fecera pārstāvētā komanda Herningas “Blue Fox”.

Herningas klubs izbraukumā tikās ar “Herlev” komandu un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 1:4.

Aizvadītajā mačā Fecers palika uz rezervistu soliņa, savukārt Cibuļskis spēlēja trešajā maiņā, taču palika bez rezultativitātes punktiem.

Pirmajā periodā Herningas klubs izvirzījās vadībā ar 1:0, bet otrajā trešdaļā mājinieki guva divus vārtus, panākot 2:1. Mača pēdējā periodā laukuma saimnieki bija precīzi vēl divas reizes, uzvarot ar 4:1.

Turnīra tabulā Herningas klubs ar septiņiem punktiem atrodas 5. vietā, savukārt līderi ar 13 punktiem ir Ālborgas “Pirates”.