Eglem vārti Slovākijā, rezultatīvi arī Daugaviņš un Mamčics

Latvijas uzbrucējs Haralds Egle šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Slovākijas Ekstralīgā. Tikmēr Kaspars Daugaviņš un Roberts Mamčics atzīmējās ar rezultatīvām piespēlēm.

Egles pārstāvētā “Liptovsky Mikulas” viesos ar 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) pārspēja “Poprad”.

Latvijas hokejists desmitajā minūtē atklāja mača rezultātu.

Egle laukumā pavadīja 21 minūti un 17 sekundes, izpildot piecus(!!!!!) metienus pa pretinieku vārtiem un iegūstot pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs šosezon 46 spēlēs izcēlies ar 11 precīziem metieniem un 27 rezultatīvām piespēlēm.

“Liptovsky Mikulas” ar 61 punktu 46 mačos atrodas desmitajā vietā 12 komandu konkurencē. Nākamo maču Egles pārstāvētā komanda aizvadīs 25. februārī, plkst. 18:00 savā laukumā uzņemot Latvijas izlases aizsarga Roberta Mamčica pārstāvēto “Nove Zamky“.

Kaspara Daugaviņa un aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvētā Mihalovčes “Dukla” izbraukumā ar 2:4 (0:2, 2:1, 0:1) piekāpās “Banska Bystrica”.

Latvijas uzbrucējs otrā perioda izskaņā, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja “Dukla” otrajos gūtajos vārtos.

Daugaviņš 21 minūtē un 54 sekundēs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, zaudēja abos iemetienos, kuros piedalījās, un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs 44 spēlēs guvis desmit vārtus un izdarījis 37 rezultatīvas piespēles.

Bindulis uz ledus pavadīja 20 minūtes un 53 sekundes, četrreiz metot pa vārtiem un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Aizsargs 29 mačos izcēlies ar diviem precīziem metieniem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

“Dukla” ar 82 punktiem 46 spēlēm ir līgas vicelīdere. Nākamo maču Daugaviņa un Binduļa pārstāvētais klubs aizvadīs 25. februārī, plkst. 16:30 savā laukumā uzņemot “Poprad”.

Savukārt aizsarga Roberta Mamčica pārstāvētā “Nove Zamky“ viesos ar 3:1 (2:0, 0:1, 1:0) uzveica “HC 19 Humenne“.

Latvijas hokejists astotajā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, atzīmējās ar rezultatīvu piespēli “Nove Zamky“ pirmajos vārtos.

Mamčics 19 minūtēs un 51 sekundē atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 41 spēlē guvis septiņus vārtus un atdevis 19 rezultatīvas piespēles.

“Nove Zamky“ ar 55 punktiem 46 mačos ierindojas 11. pozīcijā 12 komandu konkurencē. Nākamo spēli Mamčica pārstāvētā komanda aizvadīs 25. februārī, plkst. 18:00 viesojoties pie Egles pārstāvētās “Liptovsky Mikulas”.