Eglem piespēle Slovākijā, Daugaviņš un Pavlovs nespēlē

Šovakar Slovākijas Ekstralīgā spēles aizvadīja latviešu hokejistu pārstāvētie klubi – “HC 19 Humenne” (Vitālijs Pavlovs),  “Liptovsky Mikulas” (Haralds Egle) un Mihalovčes “Dukla” (Kaspars Daugaviņš).

“HC 19 Hummene” savā laukumā tikās ar Trenčinas “Dukla” hokejistiem un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:1. Pavlovs aizvadītajam mačam netika pieteikts sastāvā.

Citā mačā Egles pārstāvētais klubs “Liptovsky Mikulaš” tikās ar Daugaviņa pārstāvēto Mihalovčes “Dukla”. Uzvaru šajā spēlē ar 2:1 izcīnīja “Liptovsky Mikulaš” hokejisti, bet Daugaviņš nebija komandas pieteikumā.

Egle trešā perioda 17. minūtē rezultatīvi asistēja uzvaras vārtu guvumā. Latviešu uzbrucējam šajā mačā divi metieni pa vārtiem, kā arī divas soda minūtes. Uzbrucējs uz ledus pavadīja 18 minūtes un 28 sekundes.

“Liptovsky Mikulaš” ar 17 punktiem ieņem 5. vietu, Mihalovčes “Dukla” ar 13 punktiem atrodas 7. vietā, savukārt “HC 19 Hummene” ar astoņiem punktiem ir pēdējā, 12. komanda līgā.