Eglem otrie vārti, Pavlova klubs noslīd uz pēdējo vietu

Šovakar Slovākijas čempionātā spēles aizvadīja četri klubi, kuros spēlē latviešu hokejisti.

Par Kaspara Daugaviņa pārstāvētās Mihalovčes “Dukla” spēli Hokejaziņas jau vēstīja.

Citā mačā “Nove Zamky”, kurā spēlē latviešu aizsargs Roberts Mamčics, savā laukumā tikās ar “Liptovsky Mikulas” komandu, kuras sastāvā ir uzbrucējs Haralds Egle. Uzvaru ar rezultātu 6:3 izcīnīja “Nove Zamky” hokejisti.

Mamčics šovakar spēlei nebija pieteikts, savukārt Egle guva savus otros vārtus sezonā, kad trešajā periodā panāca savas komandas labā 3:1.

Egle laukumā pavadīja nedaudz vairāk par 18 minūtēm, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem.

“Nove Zamky” tabulā ieņem 2. vietu, savukārt “Liptovsky Mikulas” atrodas 6. vietā.

Tikmēr vēl vienā spēlē uzbrucēja Vitālija Pavlova pārstāvētā “HC 19 Humenne” savā laukumā tikās ar “Nitra” hokejistiem un piedzīvoja zaudējumu ar 2:4.

Pavlovs uz ledus pavadīja nedaudz vairāk par 18 minūtēm. “HC 19 Hummene” tabulā ieņem pēdējo vietu.