Egle turpina dalīt piespēles Slovākijā, rezultatīvs arī Daugaviņš

Šovakar Latvijas uzbrucēja Haralda Egles pārstāvētā Slovākijas Ekstralīgas komanda “Liptovsky Mikulaš“ ar rezultātu 2:3 (0:1, 2:2, 0:0) mājās piekāpās Trenčinas “Dukla” klubam.

Egle 18 minūtēs un 38 sekundēs atdeva divas rezultatīvas piespēles, divas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 32% iemetienu, kā arī pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Uzbrucējs šosezon 16 cīņās nopelnījis 14 punktus (4+10), bet “Liptovsky Mikulaš” ar 23 punktiem 16 mačos ierindojas sestajā pozīcijā līgā.

Nākamais mačs Egles komandai paredzēts 3. novembrī mājās plkst. 18:30 pret “HK Košice”.

Zaudējumu piedzīvoja Kaspara Daugaviņa, Patrika Zabusova un Kristofera Binduļa Mihalovčes “Dukla”, kas ar rezultātu 2:4 (0:0, 2:1, 0:3) mājās atzina “Nitra” pārākumu.

Daugaviņš 19 minūtēs un 17 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, pa vārtiem nemeta, uzvarēja 66% iemetienu, kā arī no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Bindulis 13 minūtēs un 30 sekundēs pa vārtiem nemeta un atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Zabusovs guvis traumu un šajā mačā nepiedalījā.

Šosezon Daugaviņš 13 spēlēs nopelnījis desmit punktus (4+6), Zabusovam vienā mačā divi punkti (2+0), bet Bindulis trīs cīņās ar rezultativitāti nav izcēlies.

“Dukla” ar 18 punktiem 15 mačos atrodas astotajā vietā līgā.

Nākamā spēle latviešu pārstāvētajam klubam paredzēta 2. novembrī viesos plkst. 19:30 pret Trenčinas “Dukla”.

Citā mačā Roberta MamčicaNove Zamky“ ar rezultātu 1:5 (0:2, 1:1, 0:2) izbraukumā piekāpās “HK Košice” komandai.

Mamčics 19 minūtēs un 46 sekundēs divreiz meta pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Aizsargs šosezon 12 spēlēs ticis pie deviņiem punktiem (3+6), bet “Nove Zamky” ar 24 punktiem 15 cīņās ierindojas piektajā vietā līgā.

Nākamā spēle Mamčica vienībai paredzēta 3. novembrī viesos plkst. 18:30 pret “Banska Bystrica”.

Visbeidzot, Vitālija Pavlova “HC 19 Humenne” ar rezultātu 3:4 (1:1, 2:2, 0:1) viesos piedzīvoja zaudējumu “Zvolen” klubam.

Pavlovs šajā mačā 20 minūtēs un 39 sekundēs pa vārtiem nemeta, uzvarēja 44% iemetienu, kā arī no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Uzbrucējs šosezon 12 spēlēs nopelnījis divus vārtu guvumus, bet “HC 19 Humenne” 15 cīņās ticis pie deviņiem punktiem un ierindojas pēdējā, 12. pozīcijā līgā.

Nākamā cīņa “HC 19 Humenne” komandai paredzēta 3. novembrī plkst. 19:00 mājās pret “Poprad” vienību.