Egle iemet pret Mamčicu; Daugaviņam punkts par piespēli (VIDEO)

Slovākijas Ekstralīgas spēlēs šovakar laukumā devās daži latviešu hokejisti, no kuriem izcelt var uzbrucējus Haraldu Egli un Kasparu Daugaviņu.

“Nove Zamky” ar Robertu Mamčicu sastāvā savās mājās uzņēma Haralda Egles pārstāvēto “Liptovsky Mikulas” klubu. Uzvaru ar 3:0 izcīnīja Egles pārstāvētā komanda “Liptovsky Mikulas”.

Mamčics šajā spēlē bija otrās maiņas aizsargs un 20 nospēlētajās minūtēs izdarīja vienu metienu pa vārtiem, kā arī nopelnīja vienu noraidījumu.

Egle spēlēja otrajā maiņā un atzīmējās ar gūtiem vārtiem, pieciem metieniem, trīs uzvarētiem iemetieniem no 13, kā arī ar koeficentu “+1”.

Citā mačā Mihalovčes “Dukla”, kuras rindās bija Kaspars Daugaviņš, bet ne Kristofers Bindulis un Patriks Zabusovs, izbraukumā tikās ar HC “Poprad”. Uzvaru ar 2:1 izcīnīja Popradas kluba hokejisti.

Daugaviņš spēlēja pirmajā maiņā un trešā perioda izskaņā rezultatīvi asistēja vienīgo vārtu guvumā.