Dzierkals rezultatīvs mačā pret Bukartu un Galviņu

Čehijas Ekstralīgā pie uzvaras šovakar tika Latvijas izlases hokejista Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā komanda “Plzen”, kas izbraukumā ar 3:2 pārspēja “Vitkovice” komandu. Šajā klubā spēlē divi citi latvieši – aizsargs Guntis Galviņš un uzbrucējs Roberts Bukarts.

Ostravas arēnā uz maču bija atnākuši gandrīz četri tūkstoši līdzjutēju, un Dzierkals viņus sarūgtināja trešajā periodā, kad sestajā minūtē skaitliskajā vairākumā asistēja trešo vārtu guvumā Mihalam Buliram. Jāpiebilst, ka Ostravas klubam šis bija ceturtais zaudējums pēc kārtas.

Gan Galviņš, gan Bukarts pie rezultativitātes punktiem netika. Dzierkals šosezon Čehijā ticis pie 20 punktiem, gūstot septiņus vārtus un 13 reizes rezultatīvi piespēlējot.

“Plzen” vienība ar 39 punktiem turnīra tabulā ieņem ceturto vietu, savukārt “Vitkovice” ar 25 punktiem atrodas 13. vietā.