Site icon Hokeja ziņas

Dzierkals izpilda divus spēka paņēmienus un nopelna “+1”

Mārtiņš Dzierkals, hokejazinas.com

Mārtiņš Dzierkals | Foto: Petter Arvidson, Imago / Bildbyran

Zviedrijas hokeja līgas (SHL) jaunās sezonas trešo spēli šovakar aizvadīja latviešu uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK”, kas savā laukumā tikās ar Vekšes “Lakers”.

Uzvaru ar rezultātu 4:0 izcīnīja “AIK” hokejisti.

Dzierkals aizvadītajā mačā spēlēja ceturtajā maiņā un palika bez rezultativitātes punktiem. Uzbrucējs laukumā pavadīja 13 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu, pielietoja divus spēka paņēmienus, nopelnīja vienu noraidījumu, kā arī koeficientu “+1”.

Pirmā perioda otrajā pusē laukuma saimnieki atklāja rezultātu, bet nedaudz vēlāk panāca 2:0. Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, bet trešā perioda 2. minūtē “AIK” panāca 3:0. 14. minūtē mājinieki guva ceturtos vārtus, svinot otro uzvaru sezonā.

Nākamo spēli “AIK” aizvadīs 28. septembrī, kad izbraukumā tiksies ar “Orebro” hokejistiem.