Dzierkals gūst vārtus pret Sējēja vadīto un Bunča pārstāvēto ”Nitra”

Latviešu uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals šovakar izcēlās ar vārtu guvumu Čehijas Ekstralīgas kluba Česke Budejovice “Motor” pārbaudes spēlē pret latviešu speciālista Normunda Sējēja vadīto un uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvēto Slovākijas Ekstralīgas klubu ”Nitra”.

Dzierkala un aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvētā ”Motor” latviešu pārstāvēto klubu duelī cieta neveiksmi pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 (1:0, 0:2, 1:0, 0:0, 0:1). Čehijas kluba hokejisti pēcspēles metienu sērijā nerealizēja nevienu no četriem bullīšiem.

25 gadus vecais Dzierkals pirmās trešdaļas pēdējā minūtē guva ”Motor” pirmos vārtus un atklāja mača rezultātu. Latvijas izlases uzbrucējam šis bija trešais vārtu guvums pārbaudes mačos.

Bindulis spēlēja ”Motor” pirmajā aizsargu pārī, bet Dzierkals un Buncis darbojās savu komandu otrajos virknējumos.

Čehijas Ekstralīgas jaunā sezona sāksies 15. septembrī, bet Slovākijas Ekstralīgas čempionātam starts tiks dots 16. septembrī. Gan ”Motor”, gan ”Nitra” jauno sezonu uzsāks 16. septembrī.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hokejazinas.com