Dzierkalam viens metiens graujošā uzvarā, Ābolam labs sniegums iemetienos

Šovakar Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlēs laukumā devās trīs Latvijas hokejisti.

Uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala Šellefteo “AIK” komanda savā laukumā ar rezultātu 7:1 (3:0, 1:0, 3:1) sagrāva “Linkopings HC”.

Dzierkals darbojās otrajā virknējumā, 14:05 minūšu laikā vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu un noslēdza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs šosezon 26 Zviedrijas hokeja līgas mačos guvis vienus vārtus, bet astoņās Čempionu līgas cīņās hokejists izcēlies ar trīs precīziem metieniem un trim piespēlēm.

“AIK” ar 33 mačos nopelnītiem 58 punktiem atrodas trešajā pozīcijā līgā.

Nākamā spēle Dzierkala komandai paredzēta 16. janvārī, kad Čempionu līgas ietvaros mājās uzņems Roberta Bukarta Vitkovices “Ridera”.

Citā mačā uzbrucēja Rodrigo Ābola Engelholmas “Rogle” viesos ar 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) piekāpās “Frolunda HC”.

Ābols, spēlējot 1. maiņā, četras reizes meta pa vārtiem, uzvarēja astoņus no 12 iemetieniem, uz ledus atrodoties 16 minūtes un 14 sekundes.

Uzbrucējs šosezon 34 spēlēs nopelnījis 12 vārtu guvumus un astoņas piespēles.

“Rogle” ar 45 punktiem 34 cīņās ierindojas desmitajā vietā SHL. “Rogle” nākamā cīņa paredzēta 18. janvārī pret “Lulea HF”.

Visbeidzot Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo” komanda ar rezultātu 4:3 (2:1, 1:2, 0:0, 1:0) papildlaikā uzveica “Oskarshamn IK”.

Rubīns sev atvēlētajās 19:21 minūtēs pielietoja divus spēka paņēmienus, saņēma divas soda minūtes un pameta laukumu ar negatīvu lietderību “-2”.

Šosezon 33 cīņās aizsargs guvis trīs vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

“MoDo” ar 43 punktiem 32 spēlēs ierindojas desmitajā pozīcijā SHL. Nākamais mačs Rubīna klubam paredzēts 18. janvārī pret Vekšes “Lakers”.