Dzierkalam vārti un piespēle, divu punktu spēle arī Zīlem (VIDEO)

Mārtiņš Dzierkals, hokejazinas.com

Mārtiņš Dzierkals | Foto: Petr Tibitanzl, Česke Budejovice "Motor"

Latvijas izlases uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Čehijas Ekstralīgā latviešu pārstāvēto klubu duelī, bet aizsargs Kristaps Zīle atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Dzierkala un aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvētā Česke Budejovices ”Motor” viesos ar 4:6 (1:3, 0:2, 3:1) piekāpās Latvijas izlases aizsargu Zīles, kā arī Ralfa Freiberga un Jāņa Jaka pārstāvētajai Litvīnovas ”Verva”.

Pirmās trešdaļas vidū, spēlējot skaitliskajā vairākumā, Dzierkals guva komandas pirmos vārtus un tobrīd panāca 1:1, bet 57. minūtē asistēja komandas pēdējā vārtu guvumā. Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 17 mačos ir nopelnījis 11 (3+8) punktus.

Dzierkals laukumā pavadīja 20 minūtes un 52 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja trīs sāncenšu metienus un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Bindulis nospēlēja 17 minūtes un 40 sekundes, vienu reizi apdraudot pretinieku vārtu drošību, nopelnot divas soda minūtes (pretinieki latviešu aizsarga noraidījuma laikā guva pirmos vārtus) un maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Zīle 16. minūtē izcēlās ar rezultatīvu piespēli komandas trešajā vārtu guvumā, bet 23. minūtē asistēja arī ”Verva” ceturtajā vārtu guvumā un palīdzēja komandai vēl vairāk nostiprināt pārsvaru – 4:1. Zīle 17 mačos šosezon ir sakrājis desmit (2+8) punktus.

Latvijas izlases aizsargs uz ledus atradās 20 minūtes un četras sekundes (trešais lielākais spēles laiks komandā), kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +3.

Jaks nospēlētajās 18 minūtēs un 53 sekundēs vienu reizi apdraudēja sāncenšu vārtu drošību, bloķēja trīs pretinieku metienus, saņēma divas soda minūtes un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt Freibergs nebija pieteikts šim mačam.

Citā spēlē Latvijas izlases aizsargu Kristapa Sotnieka un Oskara Cibuļska pārstāvētā Kladno ”Rytiri” ļoti rezultatīvā cīņā, spēlējot izbraukumā, papildlaikā ar 7:8 (3:3, 3:0, 1:4, 0:1) atzina Hradeckrāloves ”Mountfield” pārākumu.

Sotnieks laukumā atradās 21 minūti un 51 sekundi, kuras laikā bloķēja divus pretinieku metienus un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr Cibuļskis nospēlēja 20 minūtes un 46 sekundes, vienu reizi apdraudot sāncenšu vārtu drošību, bloķējot trīs pretinieku metienus, nopelnot četras soda minūtes un iegūstot neitrālu lietderības koeficientu.

Neveiksmi cieta arī uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā ”Mlada Boleslav”, kas mājās ar minimālo 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) piekāpās Pardubices ”Dynamo”.

Bičevskis uz ledus pavadīja 13 minūtes un 41 sekundi, kuru laikā izpildīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja vien četros no 15 (27%) iemetieniem, nopelnīja divas soda minūtes un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.