Dzierkalam sešas soda minūtes zaudējumā, neveiksme arī Indraša klubam

Mārtiņš Dzierkals, hokejazinas.com

Mārtiņš Dzierkals | Foto: Michael Erichsen, Bildbyran / Imago

Šodien Zviedrijas hokeja līgas (SHL) regulārās sezonas ievadā Latvijas izlases uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK” komanda viesos ar rezultātu 1:4 (1:0, 0:1, 0:3) piekāpās Malmes “Redhawks” vienībai.

Dzierkals šajā spēlē uz ledus pavadīja 12 minūtes un 47 sekundes, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja sešas soda minūtes un atstāja laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šī Dzierkalam ir otrā sezona “AIK” vienībā. Pagājušosezon uzbrucējs 45 mačos guva divus vārtus un atdeva vienu piespēli, kam 16 Play-off cīņās viņš pievienoja divus vārtus un vienu piespēli.

Citā mačā Mika IndrašaBrynas” klubs ar rezultātu 2:3 (1:1, 0:2, 1:0) izbraukumā piedzīvoja zaudējumu “Linköpings HC” komandai.

Indrašis 16 minūtēs un 14 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, nopelnīja divas soda minūtes un nokāpa no ledus ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pagājušosezon Indrašis pārstāvēja “Brynas” vienību Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan), kur viņš 52 spēlēs tika pie 26 vārtiem un 32 piespēlēm.

13 izslēgšanas mačos Indrašis nopelnīja trīs precīzus metienus un deviņas piespēles, palīdzot klubam iekļūt SHL.