Dzierkalam ”-1”, ”AIK” izlaiž trīs vārtu pārsvaru, bet Play-off sāk ar laimīgu uzvaru (VIDEO)

Zviedrijas hokeja līgas (SHL) Play-off ar uzvaru šovakar uzsāka uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK”, kas pirmajā ceturtdaļfināla mačā, spēlējot mājās, papildlaikā ar 4:3 (3:1, 0:1, 0:1, 1:0) pārspēja “Linkoping HC” un sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījās vadībā ar 1-0.

“AIK” jau 33. sekundē atklāja rezultātu, bet ceturtajā minūtē uz tablo panāca pārliecinošo 3:0. Viesi gan nepadevās, katrā no trešdaļām gūstot pa vieniem vārtiem, un pamatlaika izskaņā izrāva neizšķirtu.

Pēdējais vārds gan šovakar piederēja mājiniekiem – Filips Sandbergs 68. minūtē pieci pret trim vairākumā atnesa “AIK” laimīgu uzvaru.

Dzierkals uz ledus pavadīja 11 minūtes un 12 sekundes, izpildot divus metienus pa pretinieku vārtiem, pielietojot divus spēka paņēmienus un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs 45 regulārās sezonas spēlēs izcēlās ar diviem precīziem metieniem un vienu rezultatīvu piespēli.

Sērijas otrais mačs paredzēts 24. martā, plkst. 16:00. Tas tiks aizvadīts “AIK” mājvietā.