Dzierkala komanda Čempionu līgā pārspēj Gudļevska pingvīnus

Mārtiņš Dzierkals, hokejazinas.com

Mārtiņš Dzierkals | Foto: Champions Hockey League

Šodien Čempionu hokeja līgas (CHL) spēlē Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Zviedrijas komanda Šellefteo “AIK” savā laukumā ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:0, 0:2, 1:0) papildlaikā apspēlēja Kristera Gudļevska pārstāvēto Vācijas vienību Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins”.

Līdz 2. perioda 17. minūtei “AIK” izvirzījās vadībā ar 2:0, pateicoties Andreasa Jonsona un Oskara Lindberga vārtiem. Trešajā periodā pēc Meta Abta un Žigas Jegļiča vārtiem rezultāts kļuva 2:2, bet overtaimā Lindbergs atnesa zviedriem uzvaru.

Dzierkals nospēlētajās teju 13 minūtēs veica divus metienus pa vārtiem.

Uzbrucējs sešos ČL mačos izcēlies ar vieniem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli.

Gudļevskis tika iekļauts pieteikumā, bet palika uz rezervistu soliņa. Viņa kolēģis Maksimilians Francrebs tika galā ar 28 no 31 metiena.

Trīs Čempionu līgas mačos Gudļevskis atvairījis 89,5% metienu un ielaidis vidēji 2,72 ripas spēlē. Nesen Gudļevska izcīnīja savu pirmo karjeras uzvaru Čempionu līgas spēlē.

Pēc aizvadītām sešām spēlēm “AIK” ar 12 punktiem ieņem 5. vietu, bet pingvīni desmit punktiem ierindojas 9. pozīcijā.

Šobrīd nav zināms, kad abas komandas aizvadīs nākamo spēli Čempionu līgā.