Dzierkala klubs atspēlējas no 0:3, bet finālu neizdodas vēl sasniegt

Zviedrijas hokeja līgas (SHLplay-off pusfināla piekto spēli šovakar aizvadīja latviešu uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK”, savā laukumā tiekoties ar Gēteborgas “Frolunda”.

Uzvaru ar rezultātu 4:3 pagarinājumā izcīnīja “Frolunda” hokejisti, bet sērijā joprojām vadībā ar 3-2 ir “AIK” komanda.

Pirmajā perioda 2:0 panāca “Frolunda” hokejisti, bet otrās trešdaļas vidū viņi guva trešos vārtus. Laukuma saimnieki neapstājās un viņiem izdevās “izglābt” spēli, gūstot trīs vārtus trešajā periodā.

Vispirms trešdaļas sākumā laukuma saimnieki guva pirmos vārtus, perioda vidū vairākumā samazināja rezultāta starpību, bet 17. minūtē vairākumā panāca neizšķirtu 3:3.

Tomēr pagarinājumā veiksmīgāki bija viesi, 11. minūtē uzvaru izraujot “Frolunda” aizsargam Linusam Hogbergam.

Dzierkals aizvadītajā mačā spēlēja ceturtajā maiņā un laukumā pavadīja 15 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus, pielietoja divus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja vienu noraidījumu.

Atgādināsim, ka finālā jau iekļuva uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētais klubs Engelholmas “Rogle”.