Dzierkala klubam sausā uzvara Zviedrijā, Ābola un Rubīna komandām zaudējumi

Šovakar Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīnapārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo” komanda ar rezultātu 2:4 (2:2, 0:2, 0:0) izbraukumā piekāpās Vekšes “Lakers” vienībai.

Rubīns šajā mačā 17 minūtēs un desmit sekundēs divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, izpildīja vienu spēka paņēmienu un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon 34 cīņās aizsargs guvis trīs vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles, bet “MoDo” ar 45 punktiem 34 spēlēs ierindojas desmitajā pozīcijā SHL.

Nākamais mačs Rubīna klubam paredzēts 20. janvārī mājās plkst. 16:15 pret “Linköpings HC”.

Citā mačā uzbrucēja Rodrigo Ābola Engelholmas “Rogle” klubs mājās ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:1) papildlaikā zaudēja “Lulea HF” vienībai.

Ābols šajā spēlē uz ledus atradās 17 minūtes un 55 sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja 41% iemetienu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Uzbrucējs šosezon 35 spēlēs nopelnījis 12 vārtu guvumus un astoņas piespēles, bet “Rogle” ar 46 punktiem 35 cīņās ierindojas devītajā vietā SHL.

“Rogle” nākamā cīņa paredzēta 20. janvārī plkst. 16:15 viesos pret Kārlstadas “Farjestad BK”.

Visbeidzot, uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala Šellefteo “AIK” komanda izbraukumā ar rezultātu 3:0 (1:o, 1:0, 1:0) pieveica Kārlstadas “Farjestad BK” vienību.

Dzierkals šajā spēlē laukumā pavadīja 11 minūtes un 38 sekundes, pa pretinieku vārtiem nemeta, nopelnīja divas sofa minūtes un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs šosezon 27 Zviedrijas hokeja līgas mačos guvis vienus vārtus, bet astoņās Čempionu līgas cīņās hokejists izcēlies ar trīs precīziem metieniem un trim piespēlēm.

“AIK” ar 34 mačos nopelnītu 61 punktu atrodas trešajā pozīcijā līgā.

Nākamā spēle Dzierkala komandai paredzēta 20. janvārī 16:15 mājās pret “Frolunda HC”.