Dukuram un Puidem pirmā uzvara pamatlaikā, Sējējs zaudē mājās

Šovakar Šveices pēc spēka otrajā līgā (SL) spēles aizvadīja latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Kūsnahtas “Lions”, kuras rindās spēlē aizsargs Nauris Sējējs , savā laukumā tikās ar “La Chaux-De-Fonds” komandu, kuras sastāvā ir uzbrucējs Toms Andersons un aizsargs Sandis Smons. Uzvaru ar 3:1 izcīnīja Lašodefonas klubs.

Sējējs aizvadītajā mačā spēlēja trešajā aizsargu pārī, pavadot laukumā 19 minūtes. Aizsargam lietderības koeficents bija “+1”.

Andersons laukumā pavadīja 16 minūtes, kuru laikā veica divus metienus, nopelnīja vienu noraidījumu, kā arī negatīvu lietderības koeficentu “-1”.

Citā spēlē Belinconas “Rockets” (Rihards PuideDarels Dukurs) izbraukumā tikās ar HC “Thurgau”un tika pie pirmās uzvaras pamatlaikā – 3:1.

Dukurs spēlēja otrajā uzbrucēju trijniekā, laukumā pavadot nedaudz vairāk par 15 minūtēm. Uzbrucēja rēķinā trīs metieni un lietderības koeficents “+1”.

Puide spēlēja ceturtajā maiņā un izdarīja vienu metienu pa vārtiem. Uzbrucēja spēles laiks bija 11 minūtes un 20 sekundes.

Tikmēr vēl vienā spēlē Rihards Melnalkšņa pārstāvētā EHC “Olten” izbraukumā tikās ar HC “Sierre” un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 6:1.

Melnalksnis aizvadītajā spēlē nedevās laukumā.