Dukuram piespēle zaudējumā, Sējēja komanda pārāka pār Andersona

Šovakar Šveices pēc spēka 2. līgā (SL) spēlēs piedalījās pieci Latvijas hokejisti.

Toma Andersona un Sanda Smona pārstāvētā “La Chaux-De-Fonds” komanda viesos piekāpās Naura Sējēja Kūsnahtas “GCK Lions” ar rezultātu 3:4 (1:2, 1:1, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā.

Andersons nospēlētajās 19 minūtēs un 27 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem. Smons mačā nepiedalījās.

Sējējs bloķēja divus metienus un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu nospēlētajās gandrīz 20 minūtēs.

Šosezon 21 spēlē Andersons guvis četrus vārtus un atdevis 16 piespēles, bet Smons traumas dēļ šosezon vēl laukumā nav devies. Tikmēr pretinieku komandā spēlējošais Sējējs 15 spēlēs guvis divus vārtus un atdevis divas piespēles.

“La Chaux-De-Fonds” komanda ar 35 punktiem 21 cīņās ierindojas ceturtajā pozīcijā līgā. “GCK Lions” ar 41 punktu 21 mačā atrodas otrajā pozīcijā līgā.

Citā mačā Riharda Melnalkšņa “EHC Olten“ mājās ar 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) apspēlēja “EHC Visp”.

Melnalksnis, spēlējot ceturtajā virknējumā, divreiz meta pa vārtiem un vienu metienu bloķēja, uz ledus atrodoties 10:13 minūtes.

Šosezon uzbrucējs 19 spēlēs atdevis četras rezultatīvas piespēles.

“EHC Olten” ar 47 punktiem 21 mačā atrodas pirmajā vietā SL.

Visbeidzot, Latvijas uzbrucēju Darela Dukura un Riharda Puides pārstāvētā Belinconas “Rockets” komanda viesos kapitulēja “HC Thurgau” ar 1:6 (0:3, 0:2, 1:1).

Dukurs asistēja vienīgajos “Rockets” vārtos, kas tika gūti 3. perioda vidū. Uzbrucējs nospēlētajās 14:40 minūtēs veica četrus metienus pa vārtiem. Puide 16 minūtēs un septiņās sekundēs trīsreiz apdraudēja sāncenšu vārtus un sakrāja negatīvu lietderību “-2”.

Šosezon Dukurs 21 spēlē nopelnījis trīs rezultatīvas piespēles, bet Puide 21 cīņā ticis pie diviem vārtu guvumiem un divām piespēlēm.

“Rockets” ar 11 punktiem 21 mačos ierindojas pēdējā, desmitajā vietā Šveices līgā.