Dukuram četri vārti Šveicē

Šveices kausa izcīņā sestdien vakarā piecus rezultativitātes punktus nopelnīja latviešu hokejists Darels Dukurs, kurš palīdzēja savai komandai Belinzonas “Rockets” izcīnīt uzvaru 1/16 finālā.

20 gadus vecais Dukurs mača otrajā periodā guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, bet trešajā trešdaļā guva vēl trīs vārtus. “Rockets” ar 7:1 pārspēja “Kusnacht” klubu. “Rockets” klubā spēlē arī vēl viens latviešu hokejists Rihards Puide.

Tikmēr citā spēlē Naura Sējēja pārstāvētā komanda Kūsnahtas “Lions” kausa 1/16 finālā ar 5:0 savā laukumā pārspēja Toma Andersona, Renāra Krastenberga un Sanda Smona pārstāvēto “La Chaux-De-Fonds”. Sējējs rezultativitātes punktus nenopelnīja.

Savukārt Riharda Melnalkšņa pārstāvētais klubs “Olten” ar 10:2 sagrāva “Lyss”vienību. Uzbrucējs pie rezultativitāte punktiem netika.