Divi Krastenberga vārti atnes “99ers” uzvaru izbraukumā (VIDEO)

Šovakar Austrijas augstākajā hokeja līgā (IceHL) laukumā devās trīs Latvijas hokejisti.

Uzbrucēja Renāra Krastenberga pārstāvētā Grācas “Moser Medical 99ers” izbraukumā pārspēja Lincas “Black Wings” ar rezultātu 4:1 (1:1, 2:0, 1:0).

Krastenbergs guva divus vārtus, izceļoties otrā perioda vidū un iemetot tukšos vārtos 57. minūtē. Uzbrucējs veica četrus metienus pa vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Šosezon Krastenbergs 13 spēlēs izcēlies ar septiņiem precīziem metieniem un trīs rezultatīvām piespēlēm.

“Moser Medical 99ers” ar 27 punktiem 31 spēlē ierindojas pēdējā vietā 13 komandu konkurencē.

Citā mačā Māra Bičevska pārstāvētā Slovēnijas vienība Ļubļanas “Olimpija” mājās ar 4:2 (1:1, 3:1, 0:0) uzveica Itālijas komandu “Asiago”.

Bičevskis izpildīja trīs metienus pa vārtiem un sakrāja pozitīvu lietderību “+1”.

Uzbrucējs šosezon 31 spēlē guvis septiņus vārtus un atdevis 14 rezultatīvas piespēles.

“Olimpija” ar 38 punktiem 31 mačā atrodas desmitajā vietā līgā.

Visbeidzot Artūra Kuldas pārstāvētā “Villacher SV” izbraukumā ar 6:3 (0:2, 5:1, 1:0) apspēlēja Bruniko “HC Pustertal Wölfe”.

Kulda trīsreiz apdraudēja pretinieku vārtus.

Aizsargs 30 spēlēs atzīmējies ar diviem precīziem metieniem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

“Villacher SV” ar 52 punktiem 31 mačā atrodas sestajā vietā.