Divi Ābola vārti atnes “Rogle BK” uzvaru (VIDEO)

Šovakar Zviedrijas hokeja līgā (SHL) mačus aizvadīja trīs Latvijas hokejisti.

Rodrigo Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle” viesos ar rezultātu 5:3 (1:2, 1:0, 3:1) apspēlēja “Lulea HF”.

Ābols otrās trešdaļas 4. minūtē panāca izlīdzinājumu 2:2. Vēlāk, 12 sekundes līdz finālsirēnai, Ābols ieraidīja ripu tukšos pretinieku vārtos, uzstādot mača gala rezultātu.

Šajā spēlē Ābols guva divus vārtus, sešas reizes (!!!) meta pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu, uzvarēja 16 no 25 iemetieniem un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Latvijas izlases centra uzbrucējs šosezon 16 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

“Rogle” ar 20 punktiem 16 mačos ierindojas vien 12. pozīcijā 14 komandu konkurencē.

Citā mačā Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK” viesos ar 0:3 (0:1, 0:2, 0:0) zaudēja “Linkoping HC”.

Dzierkals uz ledus pavadītajās 10:47 minūtēs sakrāja negatīvu lietderību “-1”.

Latviešu uzbrucējs 16 spēlēs SHL atzīmējies tikai ar vienu vārtu guvumu.

“AIK” ar 26 punktiem 16 mačos ieņem 8. vietu līgā.

Visbeidzot, Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo” izbraukumā sīvā cīņā papildlaikā uzveica “HV71” ar 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0).

Rubīns izpildīja trīs metienus pa vārtiem un pielietoja divus spēka paņēmienus nospēlētajās 21:33 minūtēs.

Latvijas izlases aizsargs 16 mačos guvis divus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

“MoDo” ar 22 punktiem 16 spēlēs atrodas 11. pozīcijā.