Daugaviņš un Indrašis rezultatīvi Vācijā

Latviešu uzbrucēji Miks Indrašis un Kaspars Daugaviņš piektdien izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Vācijas hokeja līgā (DEL).

Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas ”Roosters” mājās ar 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) piekāpās “Dusseldorf” hokejistiem.

Latviešu uzbrucējs 29. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas vienīgajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Roosters” tobrīd panākt 1:1.

Daugaviņš nospēlēja 16 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja četros no četriem iemetieniem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Pieredzējušais uzbrucējs šosezon 46 spēlēs ir sakrājis 38 (17+21) punktus.

Tāpat ar rezultatīvu piespēli atzīmējās arī uzbrucējs Miks Indrašis, kura pārstāvētā Šveningeras ”Wild Wings” savā laukumā ar 3:5 (0:3, 3:0, 0:2) atzina “Ingolsdadt” pārākumu.

Latvijas izlases uzbrucējs 36. minūtē asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja mājiniekiem panākt 1:3.

Indrašis 17 minūšu un 55 sekunžu laikā reizi apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latviešu uzbrucējs 43 mačos ir nopelnījis 25 (7+18) punktus.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL