Daugaviņš un Indrašis rezultatīvi latviešu derbijā Vācijā

Šovakar Vācijas hokeja līgā (DEL) norisinājās divu Latvijas hokejistu pārstāvēto komandu derbijs.

Uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas “Roosters” apspēlēja Mika Indraša pārstāvēto Šveningeras “Wild Wings” ar 3:2 (1:1, 2:1, 0:0)

Abi hokejisti šajā mačā izcēlās ar rezultativitāti. Daugaviņš tika pie divām rezultatīvām piespēlēm, taču Indrašis pie vienas.

Daugaviņš 1. periodā atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot komandas biedram panākt izlīdzinājumu. Un 2. periodā Daugaviņš piespēlēja Emīlam Puarjē, kad tas vairākumā guva uzvaras vārtus – 3:2. Savukārt, Indrašis piespēlēja savas komandas otrajos vārtos otrās trešdaļas 7. minūtē.

Daugaviņš uz ledus pavadīja 17:28 minūtes, četras reizes meta pa vārtiem, uzvarēja vienu no četriem iemetiem un noslēdza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”. Tikmēr Indrašis sev atvēlētajā laikā – 22 minūtes un septiņas sekundes – trīsreiz apdraudēja pretinieku vārtus, uzvarēja vienīgo iemetienu un noslēdza maču ar pozitīvu lietderību “+1”.

Šosezon Indrašis 50 spēlēs sakrājis 29 (9+20). Daugaviņa kontā 47 (21+26) punkti 54 mačos.