Daugaviņam lielisks sniegums, rezultatīvs arī Bindulis, ”Dukla” atjauno sērijā intrigu (VIDEO)

Otro uzvaru Slovākijas Ekstralīgas pusfināla sērijā šovakar izcīnīja Latvijas hokejistu Kristofera Binduļa un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Mihalovčes “Dukla”, kas piektajā pusfināla spēlē mājās ar 5:2 (1:0, 2:2, 2:0) apspēlēja “Nitra” un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 2-3.

Bindulis 11. minūtē asistēja “Dukla” pirmajā vārtu guvumā, bet Daugaviņš izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem. Pieredzējušais Latvijas izlases uzbrucējs pamatlaika vidū, realizējot skaitlisko vairākumu, guva mājinieku otros vārtus, bet 59. minūtē panāca uz tablo 4:2.

Daugaviņš 24 minūtēs un 32 sekundēs (trešais lielākais spēles laiks komandā) izpildīja piecus(!!!) metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja vienā no diviem (50%) iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 47 spēlēs guva 11 vārtus un atdeva 43 rezultatīvas piespēles, bet desmit Play-off mačos nopelnījis deviņus (4+5) punktus.

Tikmēr Bindulis 27 minūtēs un vienā sekundē (lielākais spēles laiks komandā) atzīmējās ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Aizsargs 32 regulārā čempionāta spēlēs izcēlās ar diviem precīziem metieniem un piecām rezultatīvām piespēlēm. Savukārt desmit Play-off mačos Bindulis ticis pie diviem (0+2) punktiem.

Sērijas sestā spēle tiks aizvadīta 13. aprīlī, plkst. 19:00. Tā norisināsies “Nitra” mājvietā.