Daugaviņš uguņo, “Dukla” saber desmit ripas “Slovan” vārtos

Šovakar Latvijas hokejistu Kaspara Daugaviņa, Patrika Zabusova un Kristofera Binduļa pārstāvētā Slovākijas Ekstralīgas komanda Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 10:1 (3:1, 5:0, 2:0) mājās sagrāva Bratislavas “Slovan” vienību.

Piebildīsim, ka visās trijās savstarpējās spēlēs šosezon pārāki bijuši “Dukla” hokejisti, bet pirmā spēle septembrī Bratislavā noslēdzās arī ar graujošu “Dukla” uzvaru – 8:2.

Daugaviņš 16 minūtēs un 29 sekundēs guva vārtus, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, divreiz meta pa vārtiem, kā arī no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Bindulis precīzi 18 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Zabusovs guvis traumu un šajā mačā nepiedalījā.

Šosezon Daugaviņš 22 spēlēs nopelnījis 23 punktus (6+17), Zabusovam vienā mačā divi punkti (2+0), bet Bindulis 11 cīņās izcēlies ar vienu punktu (0+1).

“Dukla” ar 36 punktiem 23 mačos atrodas ceturtajā vietā līgā.

Nākamā spēle latviešu pārstāvētajam klubam paredzēta 3. decembrī viesos plkst. 1:800 pret “Zvolen”.

Citā mačā Roberta MamčicaNove Zamky“ klubs ar rezultātu 3:5 (3:1, 0:1, 0:3) savā laukumā piekāpās “Spisska Nova Ves” komandai.

Mamčics precīzi 22 minūtēs divas reizes meta pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs šosezon 20 spēlēs ticis pie 13 punktiem (4+9), bet “Nove Zamky” ar 31 punktu 23 cīņās ierindojas devītajā vietā līgā.

Nākamā spēle Mamčica vienībai paredzēta 3. decembrī viesos plkst. 18:00 pret “Nitra”.

Visbeidzot, Haralda EglesLiptovsky Mikulaš“ komanda ar rezultātu 5:3 (1:1, 2:2, 2:0) mājās uzveica “Zvolen” klubu.

Egle 18 minūtēs un 11 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, četras reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 52,6% iemetienu, kā arī pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon 23 cīņās nopelnījis 22 punktus (5+16), bet “Liptovsky Mikulaš” ar 33 punktiem 23 mačos ierindojas septītajā pozīcijā līgā.

Egles komanda sezonu turpinās 3. decembrī izbraukumā plkst. 17:00 pret “Spisska Nova Ves”.