Daugaviņš turpina uguņot Vācijā

Vācijas augstākajā hokeja līgā (DEL) lielisku sniegumu turpina demonstrēt Latvijas izlases bijušais uzbrucējs Kaspars Daugaviņš ,kurš šovakar izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem un atnesa komandai uzvaru pagarinājumā.

Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas ”Roosters”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 3:2 (0:0, 2:1, 0:1, 1:0) pieveica Frankfurtes ”Lowen”.

Latviešu uzbrucējs kļuva par mača galveno varoni. Pieredzējušais Daugaviņš 27. minūtē atklāja spēles rezultātu, bet pagarinājuma pirmajā minūtē guva savus otros vārtus mačā un izrāva ”Roosters” uzvaru.

Daugaviņš izcēlās ar gūtiem vārtiem otrajā spēlē pēc kārtas. Latviešu hokejists arī iepriekšējā mačā atzīmējās ar diviem rezultativitātes punktiem. Daugaviņš šovakar pagarināja savu rezultatīvo spēļu sēriju līdz četriem mačiem.

Pēdējos četros mačos Latvijas izlases bijušais uzbrucējs ir guvis četrus vārtus un izdarījis trīs rezultatīvas piespēles. Šosezon desmit aizvadītajās spēlēs Daugaviņš ir nopelnījis astoņus (5+3) punktus.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL