Daugaviņš turpina krāt punktus, ”Dukla” pagarina iespaidīgo uzvaru sēriju

12. uzvaru pēc kārtas Slovākijas Ekstralīgā šovakar izcīnīja Kristofera Binduļa, Kaspara Daugaviņa un Patrika Zabusova pārstāvētā Mihalovčes “Dukla”, kas mājās ar 4:0 (1:0, 0:0, 3:0) apspēlēja “HC 19 Humenne”.

Pieredzējušais Daugaviņš 58. minūtē asistēja mājinieku trešajā vārtu guvumā.

Daugaviņš 16 minūtēs un 31 sekundē nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Uzbrucējs 28 mačos izcēlies ar septiņiem precīziem metieniem un 21 rezultatīvu piespēli.

Bindulis uz ledus pavadīja 23 minūtes un vienu sekundi, izpildot divus metienus pa pretinieku vārtiem un laukumu atstājot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 17 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Zabusovs septiņās minūtēs un sešās sekundēs atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs četros mačos “Dukla” sastāvā izcēlies ar diviem vārtiem.

“Dukla” ar 53 punktiem 29 spēlēs ieņem otro vietu līgā. Nākamo maču latviešu pārstāvētais klubs aizvadīs 28. decembrī, plkst. 18:30 izbraukumā tiekoties ar “Spisska Nova Ves”.

Haralda Egles pārstāvētā “Liptovsky Mikulas” izbraukumā ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) piekāpās “HKM Zvolen”.

Egle uz ledus pavadīja 19 minūtes un 22 sekundes, izpildot četrus metienus, uzvarot vien četros no 15 (26,67%) iemetieniem un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs 29 mačos guvis sešus vārtus un atdevis 19 rezultatīvas piespēles.

“Liptovsky Mikulas” ar 39 punktiem 29 spēlēs atrodas astotajā pozīcijā. Egles pārstāvētā komanda nākamo maču aizvadīs 28. decembrī, plkst. 19:00 savā laukumā uzņemot “Banska Bystrica”.

Savukārt Roberta Mamčica pārstāvētā “Nove Zamky“ viesos ar 0:2 (0:2, 0:0, 0:0) atzina Bratislavas “Slovan” pārākumu.

Mamčics 22 minūtēs un septiņās sekundēs atzīmējās ar divām soda minūtēm un neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 25 spēlēs izcēlies ar četriem precīziem metieniem un 13 rezultatīvām piespēlēm.

“Nove Zamky“ ar 36 punktiem 29 mačos ierindojas 10. pozīcijā 12 komandu konkurencē. Mamčica pārstāvētais klubs nākamo spēli aizvadīs 28. decembrī, plkst. 19:00 mājās tiekoties ar Trenčīnas “Dukla”.