Daugaviņš turpina fantastiski: četri punkti Popradas turnīra spēlē

Kaspars Daugaviņš, hokejazinas.com

Kaspars Daugaviņš | Foto: Tomaš Feigl, Mihalovčes "Dukla"

Šodien Slovākijas pilsētā Popradā turpinājās “Tatru kausa” izcīņa, kurā noslēdzošo spēli aizvadīja Kaspara Daugaviņa un Renāra Krastenberga pārstāvētā Mihalovčes “Dukla”.

“Dukla” hokejisti šodien tikās ar “Liptovsky Mikulaš” klubu un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 7:3.

Daugaviņš aizvadītajā mačā spēlēja pirmajā maiņā un nopelnīja četrus rezultativitātes punktus, atdodot četras piespēles. Uzbrucējs pirmajā periodā asistēja pirmo vārtu guvumā, kā arī trešajā trešdaļā, kad partneri guva piektos un sestos un septītos vārtus.

Savukārt Krastenbergs arī bija pirmās maiņas uzbrucējs, taču palika bez rezultativitātes punktiem.

Agādināsim, ka piektdien turnīra pirmajā dienā “Dukla” hokejisti ar rezultātu 2:3 piekāpās “Košice” klubam, bet otrajā mačā ar 5:3 pārspēja HK “Poprad” komandu. Šajā spēlē Daugaviņš atdeva divas rezultatīvas piespēles.

Vakarā turnīra noslēdzošajā mačā savā starpā tiksies HK “Košice” un HK “Poprad” hokejisti.