Daugaviņš precīzs, “Dukla” turpina spēlēt pārliecinoši un panāk 3-0 sērijā (VIDEO)

Šovakar Slovākijas Ekstralīgas izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla trešajā spēlē Latvijas hokejistu Kaspara Daugaviņa un Kristofera Binduļa pārstāvētā Mihalovčes “Dukla” komanda ar rezultātu 6:2 (2:0, 2:2, 2:0) viesos apspēlēja “HKM Zvolen” vienību.

Daugaviņš uz laukuma pavadīja 20 minūtes un 31 sekundi, guva vārtus, divreiz meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 33,33% iemetienu, kā arī no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Tikmēr Bindulis 19 minūtēs un sešās sekundēs trīsreiz meta pa vārtiem un atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Regulārajā sezonā Daugaviņš 47 spēlēs nopelnīja 54 punktus (11+43), kam trīs Play-off mačos viņš pievienojis četrus punktus (1+3).

Bindulis 32 regulārās sezonas cīņās izcēlās ar septiņiem punktiem (2+5), taču trīs izslēgšanas spēlēs viņš punktus nav nopelnījis.

Šobrīd “Dukla” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-0. Nākamais mačs paredzēts 25. martā Zvolenā plkst. 19:00.