Daugaviņš par līgumu: Savu vērtību jāpierāda uz ledus

Latvijas izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš intervijā ar “sport.aktuality.sk” runāja par pievienošanos Slovākijas Ekstralīgas komandai Mihalovčes “Dukla”.

“Atbraucu vien ceturtdienas vakarā un pirmo reizi satiku komandas biedrus viesnīcā Bratislavā. Skaidrs, ka sezonas sākumā nespēšu parādīt 100% no savām spējām, jo neesmu spēlējis kopš maija. Lai nu kā, centīšos darīt visu, kas manos spēkos, lai palīdzētu komandai,” atklāja Daugaviņš.

“Teikšu godīgi, divu gadu līgums likās kā zināma ekstra – pēdējās divās sezonās man izdevies vienoties tikai uz vienu gadu. Aģents meklēja klubu un ar Mihalovčes komandas vadību mēs runājām ilgi. Apspriedām arī citas iespējas, bet beigās esmu apmierināts ar savu izvēli,” vēstīja hokejists.

“Es katru sezonu vēlos cīnīties par titulu, neatkarīgi no tā, kurā komandā spēlēju. Ar smagu darbu var sasniegt lieliskus rezultātus un mums to jāiedzen savās galvās. Es ceru, ka komanda un treneri tam tic, mums tas vienkārši jāpierāda uz ledus,” uzskatīja Latvijas izlases kapteinis.

“No manis nav atkarīgs tas, kurš ir vislabāk apmaksātais spēlētājs klubā. Es esmu pateicīgs “Dukla” vadībai, ka viņi varēja man piedāvāt šādu līgumu. Tas arī ir zināms izaicinājums, jo savu vērtību jāpierāda uz ledus. Es vēlos spēlēt tā, lai cilvēki nevarētu teikt, ka neesmu pelnījis šo naudu,” sprieda hokejists.

“Pagājušogad šeit spēlēja daži Latvijas hokejisti. Aprunājos ar viņiem un dzirdēju tikai pozitīvas lietas. Reizēm dzirdētas runas par to, ka reizēm Slovākijā līdz galam neizmaksā līgumā paredzēto summu, bet Mihalovčē tādas lietas nenotiek. Man ir ģimene un mazi bērni, tomēr vēlējos, lai mani līdzcilvēki var noskatīties, kā spēlēju pēdējos hokejista karjeras gados,” atklāja uzbrucējs.

Daugaviņš savulaik Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandā Bostonas “Bruins” spēlēja kopā ar Slovākijas hokeja leģendu Zdeno Hāru, kurš pirms gada noslēdza hokejista karjeru.

“Zdeno ir lielisks līderis. Viņš nospēlēja līdz 44 gadu vecumam un bija viens no vissmagāk strādājošajiem hokejistiem, kādu es jebkad esmu redzējis. Viņš man daudz palīdzēja tad, kad spēlēju Bostonā un pret mani attiecās ļoti labi. Hāra ir piemērs nākotnes paaudzēm un Slovākijai jālepojas ar to, ka viņi izaudzināja tik labu hokejistu un cilvēku,” Daugaviņš izteicās par Slovākijas hokeja leģendu.

“Dukla” komanda sāka sezonu piektdien, ar rezultātu 8:2 viesos satriecot Bratislavas “Slovan” vienību.

Daugaviņš šajā spēlē guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Sport.aktuality.sk

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)