TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Daugaviņš par Dārziņu: Ar Lauri labprāt vēl uzspēlētu vairākumā

Kaspars Daugaviņš, hokejazinas.com

Kaspars Daugaviņš | Foto: Izerlonas “Roosters”

Latvijas hokejists Kaspars Daugaviņš, kurš šosezon pārstāv Vācijas hokeja līgas (DEL) klubu Izerlonas “Roosters”, sarunā ar “Hokejazinas.com” pauda viedokli par ilggadējo komandas biedru Latvijas izlasē Lauri Dārziņu, kā arī atklāja, kādēļ pēc aizvadītās sezonas nepalika Šveices klubā SC “Bern”.

Pērn Kaspars Daugaviņš (34) pārstāvēja Šveices augstākās līgas klubu SC “Bern”, ar kuru uzbrucējam bija līgums uz divām sezonām, taču pēc aizvadītās sezonas klubs lēma šķirties no hokejista. Regulārās sezonas 34 spēlēs Kaspars Daugaviņš guva desmit vārtus un atdeva 15 rezultatīvas piespēles. Ar to gan bija par maz, lai klubs uzbrucēju paturētu savās rindās vēl uz vienu gadu.

“Kad ierados Bernē, jau pašā sākumā man uzlika apmēram tādu zīmogu, ka es laukumā ātrumā netieku līdzi partneriem, kaut gan man pašam tā nešķita. Kad komandas biedri guva traumas, tad mani ielika vadošajā maiņā.

Sezonas sākumā spēlēju trešajā maiņā kopā ar gados jaunākiem hokejistiem, un mani ielika spēlēt centrā, lai gan kluba treneri zināja, ka es neesmu centrs. Hokejs Šveicē ir līdzīgs kā Vācijā – jāmauc uz priekšu. Bernes klubs man neredzēja vietu savā taktiskajā zīmējumā. Mani parakstīja kā skaitliskā vairākuma spēlētāju, taču lika stāvēt vārtu priekšā. Spēlējot pieci pret pieci, tas būtu iespējams, taču vairākumā es spēlēju “uz borta”. Komandā bijām septiņi ārzemnieki, bet spēlei varēja pieteikt četrus.

Bernes kluba mīnuss ir, ka katrs spēlē par sevi un mauc individuālu hokeju. Vienā spēlē komanda uzvar, bet nākamajās trīs netiek no savas zonas ārā. Es biju priecīgs, ka vienojāmies par līguma laušanu.

Šosezon Berne ir dabūjusi hokejistus, kuri var fiziski izskriet visas 60 spēles, taču man šķiet, ka viņi tālu netiks, jo Šveicē spēlē tomēr gudrāku hokeju nekā Vācijā. Līgā ir daudz labu spēlētāju, un tās komandas, kuras katru gadu cīnās par kausu, ir taktiski spēcīgākas par citām. Sastāvs Bernei ir labs, manuprāt, viens no spēcīgākajiem čempionātā, taču sniegums tik un tā buksē. Ja spēlētāji nav vienoti, tad ir grūti.”

Kaspars teic, ka ir runājis arī ar Lauri Dārziņu par viņa karjeras tālāko notikumu attīstību, taču secina, ka, visticamāk, pieredzējušais hokejists varētu vairs arī neatgriezties laukumā.

“Lauris laikam ir izlēmis, ka pietiek spēlēt. Viņam ir cienījams vecums, un uzskatu, ka Vācijas čempionātā Laurim būtu grūti. Es labprāt jebkurā brīdī ar viņu uzspēlētu vairākumā, bet ilgtermiņā šajā līgā ar trako skriešanu viņam būtu grūti. Bet viņš varētu noteikti vēl turpināt spēlēt. Protams, grūti ielekt vilcienā, kad ilgāku laiku neesi aizvadījis nevienu spēli. Tūlīt sekos novembra pārtraukums, kad daudzi klubi veiks izmaiņas sastāvos, un varbūt viņš izlems vēl turpināt spēlēt. Zinu, ka viņš Rīgā slido,” uzsvēra Kaspars.

 

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)