Daugaviņš turpina krāt punktus Vācijā

Vācijas augstākajā hokeja līgā (DEL) rezultatīvu sniegumu turpina demonstrēt Latvijas izlases bijušais uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, kurš šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli

Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas ”Roosters” izbraukumā ar 4:5 (1:1, 2:1, 1:3) piekāpās Augsburgas ”Panther” un piedzīvoja septīto zaudējumu pēdējās astoņās spēlēs.

Pieredzējušais latviešu uzbrucējs 36. minūtē guva komandas otros vārtus un tobrīd uz tablo panāca 2:2, bet 56. minūtē asistēja ”Roosters” pēdējā vārtu guvumā, palīdzot viesiem samazināt rezultāta starpību līdz minimumam (4:5).

Daugaviņš izcēlās ar rezultatīvu sniegumu jau trešajā spēlē pēc kārtas. Pēdējos trijos mačos latviešu hokejists ir nopelnījis piecus (2+3) rezultativitātes punktus. Kopumā šosezon aizvadītajos deviņos mačos Daugaviņa kontā ir septiņi (3+4) punkti.

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja trijos no pieciem iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Tāpat neveiksmi šovakar piedzīvoja arī uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā Švēningeras ”Wild Wings”, kas mājās ar 2:4 (0:1, 1:2, 1:1) atzina Manheimas ”Adler” pārākumu un cieta ceturto neveiksmi pēc kārtas.

Indrašis šoreiz palika bez rezultativitātes punktiem. Latvijas izlases uzbrucējs desmit spēlēs nav guvis nevienus vārtus, bet ir atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

Pieredzējušais Indrašis izpildīja sešus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -2.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL