Daugaviņš pagarina rezultativitātes sēriju, Eglem divi vārtu guvumi (VIDEO)

Kaspars Daugaviņš, hokejazinas.com

Kaspars Daugaviņš | Foto: Mihalovčes "Dukla"

Šovakar Slovākijas Ekstralīgas spēlēs laukumā devās seši Latvijas hokejisti.

Uzbrucēju Kaspara Daugaviņa un Renāra Krastenberga pārstāvētā Mihalovčes “Dukla”, spēlējot viesos, ar rezultātu 5:1 (2:1, 2:0, 1:0) sagrāva “Liptovsky Mikulas”.

Daugaviņš otrā perioda 18. minūtē izcēlās ar vārtu guvumu, panākot 4:1. Komandas kapteinis izpildīja četrus metienus pa vārtiem un pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Daugaviņš pie punktiem ticis septiņās spēlēs pēc kārtas.

Šosezon deviņos mačos uzbrucēja kontā 11 (2+9) punkti.

Tikmēr Krastenbergs veica trīs metienus pa vārtiem, iekrājot pozitīvu lietderību “+1”.

Šosezon Krastenbergs deviņās spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis divas piespēles.

“Dukla” ar 21 punktu deviņās spēlēs ir līgas vicelīdere. Abu latviešu vienība nākamo maču aizvadīs 13. oktobrī pret “HK Nitra”.

Citā mačā aizsarga Markusa Komula pārstāvētā “Nove Zamky” izbraukumā zaudēja Žilinas “Vlci” ar 3:5 (0:2, 1:3, 2:0).

Komuls trīsreiz apdraudēja pretinieku vārtus un nopelnīja pozitīvu lietderību “+1”.

Šosezon aizsargs deviņās spēlēs izcēlies ar diviem vārtu guvumiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

“Nove Zamky” ar deviņos mačos iegūtiem sešiem punktiem ierindojas priekšpēdējā, 11. pozīcijā. Komula komandai nākamo spēli plānots aizvadīt 13. oktobrī pret “HK Kosice”.

Savukārt Latvijas uzbrucēja Haralda Egles pārstāvētā Bratislavas “Slovan” ar rezultātu 6:3 (2:2, 2:1, 2:0) pieveica “HK Nitra”.

Egle šajā spēlē izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, pirmā perioda vidū panākot izlīdzinājumu 2:2, bet otrās trešdaļas 6. minūtē izvirzīja komandu vadībā ar 3:2.

Uzbrucējs veica četrus metienus pa vārtiem, spēli pabeidzot ar pozitīvu lietderību “+2”.

Šosezon Egles kontā deviņās spēlēs trīs gūti vārti un divas rezultatīvas piespēles.

“Slovan” atrodas 3. vietā ar 19 punktiem deviņās cīņās. Nākamo maču Egles vienība aizvadīs 13. oktobrī pret Mareka Mitena “Spisska Nova Ves”.

Vārtsarga Mareka Mitena pārstāvētā “Spisska Nova Ves” savā laukumā ar 6:4 (1:2, 2:1, 3:0) pārspēja “HK Kosice”.

Mitens sargāja “Spisska Nova Ves” vārtus un atvairīja 20 no 24 metieniem (83,3%).

Latvijas vārtsargs astoņās spēlēs ticis galā ar 91,8% metienu un vidēji mačā ielaidis 2,59 ripas.

Mitens tika atzīts par līgas labāko vārtsargu septembrī.

Nākamo spēli Mitena pārstāvētā “Spisska Nova Ves”, kura ar 23 punktiem deviņās spēlēs ir līgas līdere, aizvadīs 13. oktobrī pret Haralda Egles Bratislavas “Slovan”.

Aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvētā “HKM Zvolen” viesos ar 3:1 (1:0, 2:0, 0:1) apspēlēja “Banska Bystrica”.

Bindulis statistikas ailē izcēlās ar diviem metieniem un negatīvu lietderību “-1”.

Latviešu aizsargs deviņos mačos atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

“HKM Zvolen” ar astoņiem punktiem deviņās spēlēs ieņem 9. vietu. Binduļa komandai nākamā spēle paredzēta 13. oktobrī pret Gustava Dāvja Grigala Trenčīnas “Dukla”.

Visbeidzot Trenčīnas “Dukla”, kurai vakar pievienojās vārtsargs Gustavs Dāvis Grigals, izbraukumā ar rezultātu 0:3 (0:1, 0:0, 0:2) piekāpās “HK Poprad”.

Grigals tika pieteikts mačam, taču palika uz rezervistu soliņa.

Šosezon Grigals nevienu oficiālu spēli vēl nav aizvadījis. Augustā viņš vienā pārbaudes mačā devās laukumā Latvijas izlases rindās.

“Dukla” šosezon ar sešiem punktiem deviņās spēlēs ieņem 10. vietu līgā. Komandai nākamā spēle paredzēta 13. oktobrī pret Kristofera Binduļa “HKM Zvolen”.