Daugaviņš, Egle, Bindulis un Mamčics krāj piespēles Slovākijā

Šovakar Latvijas hokejistu Kaspara Daugaviņa, Patrika Zabusova un Kristofera Binduļa pārstāvētā Slovākijas Ekstralīgas komanda Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 4:1 (1:1, 1:0, 2:0) mājās pārspēja “Poprad” vienību.

Daugaviņš 19 minūtēs un 37 sekundēs atdeva divas rezultatīvas piespēles, vienreiz meta pa vārtiem, kā arī no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Bindulis 21 minūtē un 52 sekundēs nopelnīja rezultatīvu piespēli, trīsreiz meta pa vārtiem un atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Zabusovs guvis traumu un šajā mačā nepiedalījā.

Šosezon Daugaviņš 18 spēlēs nopelnījis 15 punktus (4+11), Zabusovam vienā mačā divi punkti (2+0), bet Bindulis septiņās cīņās izcēlies ar vienu punkti (0+1).

“Dukla” ar 24 punktiem 19 mačos atrodas devītajā vietā līgā.

Nākamā spēle latviešu pārstāvētajam klubam paredzēta 24. novembrī viesos plkst. 19:00 pret Roberta Mamčica “Nove Zamky”.

Citā mačā Roberta MamčicaNove Zamky“ klubs ar rezultātu 6:3 (1:2, 2:0, 3:1) izbraukumā pieveica Haralda Egles “Liptovsky Mikulaš“ komandu.

Mamčics 25 minūtēs un 28 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Aizsargs šosezon 16 spēlēs ticis pie 11 punktiem (3+8), bet “Nove Zamky” ar 31 punktu 19 cīņās ierindojas ceturtajā vietā līgā.

Nākamā spēle Mamčica vienībai paredzēta 24. novembrī mājās plkst. 19:00 pret Kaspara Daugaviņa, Patrika Zabusova un Kristofera Binduļa Mihalovčes “Dukla”.

Egle 16 minūtēs un 26 sekundēs atdeva divas rezultatīvas piespēles, vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 32% iemetienu, kā arī pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Uzbrucējs šosezon 19 cīņās nopelnījis 17 punktus (4+13), bet “Liptovsky Mikulaš” ar 27 punktiem 19 mačos ierindojas sestajā pozīcijā līgā.

Egles komanda sezonu turpinās 24. novembrī izbraukumā plkst. 19:00 pret Vitālija Pavlova “HC 19 Humenne”.