Daugaviņš divreiz piespēlē, Bindulis iemet pirmos sezonā (VIDEO)

Šovakar Latvijas hokejistu Kaspara DaugaviņaPatrika Zabusova un Kristofera Binduļa pārstāvētā Slovākijas Ekstralīgas komanda Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 4:3 izbraukumā pārspēja spēcīgo “Zvolen” klubu.

Daugaviņš spēlēja pirmajā maiņā un atdeva rezultatīvu piespēli trešo un ceturto vārtu guvumā. Uzbrucējs laukumā pavadīja 19 minūtes.

Bindulis bija otrās maiņas aizsargs un trešajā periodā panāca 3:3. Tie aizsargam bija pirmie vārti sezonā. Aizsargs laukumā pavadīja 19 minūtes.

Tikmēr Zabusovs savainojuma dēļ jau izlaida kārtējo spēli.

Šosezon Daugaviņš 23 spēlēs nopelnījis 25 punktus (6+19), Zabusovam vienā mačā divi punkti (2+0), bet Bindulis 12 cīņās izcēlies ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli.

Klubam šī bija sestā uzvara pēc kārtas. Ar 39 punktiem “Dukla” ieņem 3. vietu čempionātā.

Citā spēlē Haralda Egles “Liptovsky Mikulaš“ komanda ar rezultātu 2:3 izbraukumā piekāpās “Spiska Nova Ves” komandai.

Egle spēlēja otrajā maiņā, taču rezultativitātes punktus neguva. Uzbrucējs laukumā pavadīja 15 minūtes, kuru laikā izdarīja četrus metienus, kā arī nopelnīja koeficentu “-1”.

Uzbrucējs šosezon 24 cīņās nopelnījis 22 punktus (5+16).

“Liptovsky Mikulaš” ar 33 punktiem 24 mačos ierindojas astotajā pozīcijā līgā.

Vēl vienā mačā Roberta Mamčica “Nove Zamky“ klubs ar rezultātu 2:5 viesos piekāpās “Nitra” hokejistiem.

Mamčics aizvadītajā spēlē atdeva vienu rezultatīvu piespēli. Viņš laukumā pavadīja 20 minūtes, kurās nopelnīja koeficentu “+1”.

Aizsargs šosezon 21 spēlē ticis pie 13 punktiem (4+9).

“Nove Zamky” ar 31 punktu 24 cīņās ierindojas desmitajā vietā līgā.