Daugaviņš debitē Slovākijā ar 1+1 un graujošu uzvaru (VIDEO)

Šovakar Latvijas izlases kapteiņa Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Slovākijas Ekstralīgas komanda Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 8:2 (3:1, 2:1, 3:0) viesos sadragāja Bratislavas “Slovan” vienību.

Daugaviņš šajā spēlē uz ledus pavadīja 17 minūtes un vienu sekundi, guva vārtus, atdeva rezultatīvu piespēli, izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Ar precīzo metienu uzbrucējs izcēlās otrā perioda piektajā minūtē, “Dukla” vairākumā panākot rezultātu 4:1, bet piespēli hokejists nopelnīja trešās trešdaļas otrajā minūtē, skaitliskajā vairākumā palīdzot panākt rezultātu 6:2.

Nākamā cīņa “Dukla” vienībai paredzēta 17. septembrī plkst. 18:00 viesos pret “Zvolen” klubu.

Citā mačā Vitālija PavlovaHC 19 Humenne” ar rezultātu 1:4 (0:3, 1:0, 0:1) viesos zaudēja “HK Košice” klubam.

Pavlovs šajā spēlē pa vārtiem nemeta, nopelnīja divas soda minūtes un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Nākamā cīņa “HC 19 Humenne” vienībai paredzēta 17. septembrī plkst. 18:00 mājās pret Bratislavas “Slovan” vienību.

Zaudējums arī Roberta MamčicaNove Zamky“, kas ar rezultātu 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) mājās piekāpās “Spisska Nova Ves” klubam.

Mamčics šajā mačā uz ledus pavadīja 24 minūtes un četras sekundes, divas reizes meta pa vārtiem un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Nākamā spēle “Nove Zamky” vienībai paredzēta 17. septembrī plkst. 18:00 viesos pret “Nitra” vienību.

Visbeidzot, uzvaru izcīnīja Haralda EglesLiptovsky Mikulaš“, kas ar rezultātu 4:3 (1:1, 2:0, 0:2, 1:0) pieveica “Zvolen” vienību.

Egle šajā spēlē 16 minūtēs un 32 sekundēs uz laukuma nopelnīja rezultatīvu piespēli, vienu reizi meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, uzvarēja 38,5% iemetienu, kā arī no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Nākamā spēle “Liptovsky Mikulaš” vienībai paredzēta 17. septembrī plkst. 17:00 viesos pret “Spisska Nova Ves” vienību.