Daugaviņš asistē komandas uzvarā, panākums arī Indrašim (VIDEO)

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš šovakar atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Vācijas hokeja līgā (DEL).

Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas ”Roosters” mājās ar 7:4 (2:0, 2:2, 3:2) uzveica ”Dusseldorf” un pārtrauca trīs zaudējumu sēriju.

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs 57. minūtē asistēja komandas pēdējā vārtu guvumā.

Daugaviņš nospēlēja 16 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja divos no četriem (50%) iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pieredzējušais uzbrucējs šosezon 24 spēlēs ir nopelnījis 20 (10+10) punktus.

Tāpat panākumu svinēja arī uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā Švēningeras ”Wild Wings”, kas, spēlējot mājās, papildlaikā ar minimālo 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0) pārspēja Augsburgas ”Panther”.

Indrašis laukumā pavadīja 20 minūtes un piecas sekundes, vienu reizi apdraudot pretinieku vārtu drošību un iegūstot neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases uzbrucējs 24 mačos ir atzīmējies ar vieniem gūtiem vārtiem un 14 rezultatīvām piespēlēm.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL