Daugaviņam vārti, ”Dukla” piedzīvo pamatīgu sagrāvi pusfināla otrajā spēlē (VIDEO)

Otro zaudējumu Slovākijas Ekstralīgas pusfināla sērijā šovakar piedzīvoja Latvijas hokejistu Kristofera Binduļa un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Mihalovčes “Dukla”, kas pusfināla otrajā spēlē mājās ar 2:8 (0:5, 1:1, 1:2) atzina “Nitra” pārākumu un sērijā līdz četrām uzvarām nonāca iedzinējos ar 0-2.

“Nitra” pamatus uzvarai ielika jau pirmajās 16 minūtēs, kurās guva piecus vārtus un panāca uz tablo graujošo 5:0. Daugaviņš 25. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, mājiniekiem vienus vārtus atguva, bet otrā perioda beigās viesi atjaunoja piecu vārtu pārsvaru.

Pēdējā trešdaļā “Nitra” vēl divreiz iekaroja pretinieku cietoksni, bet “Dukla” atbildēja ar vienu precīzu metienu mazākumā.

Daugaviņš uz ledus pavadīja 23 minūtes un 25 sekundes, izpildot četrus metienus pa pretinieku vārtiem un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 47 spēlēs guva 11 vārtus un atdeva 43 rezultatīvas piespēles. Savukārt septiņos Play-off mačos Daugaviņš nopelnījis piecus (2+3) punktus.

Tikmēr Bindulis 16 minūtēs un piecās sekundēs atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 32 regulārā čempionāta spēlēs izcēlās ar diviem precīziem metieniem un piecām rezultatīvām piespēlēm, bet septiņos Play-off mačos atdevis vienu piespēli.

Sērijas trešā spēle tiks aizvadīta 7. aprīlī, plkst. 19:30. Tā norisināsies “Nitra” laukumā.