Daugaviņam un Mamčicam izbraukuma spēlēs 0+2, Eglem 0+1

Šovakar Slovākijas Ekstralīgā spēles aizvadīja vairākas latviešu hokejistu pārstāvētās komandas, un mūsējie laukumu atstāja ar rezultativitātes punktiem.

Mihalovčes “Dukla” ar Kasparu Daugaviņu un Kristoferu Binduli sastāvā, bet bez Patrika Zabusova izbraukumā tikās ar Bratislavas “Slovan” un uzvarēja ar 2:1.

Daugaviņš spēlēja pirmajā maiņā un šajā mačā atdeva divas rezultatīvas piespēles. Uzbrucējs laukumā pavadīja 22 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus un nopelnīja koeficentu “+2”.

Bindulis bija otrās maiņas aizsargs un laukumā pavadīja 18 minūtes. Aizsargs veica divus metienus, kā arī nopelnīja koeficentu “+1”.

 

Citā mačā “Nove Zamky” ar Robertu Mamčicu sastāvā izbraukumā tikās ar līgas līdervienību “Spisska Nova Ves” un negaidīti izcīnīja uzvaru ar 4:3.

Mamčics spēlēja otraja maiņā un atdeva divas rezultatīvas piespēles. Aizsarga kontā arī lietderības koeficents “+3”.

 

Spēli aizvadīja arī Haralda Egles pārstāvētā “Liptovsky Mikulas”, kas izbraukumā tikās ar “Zvolen” vienību un piekāpās pēcspēles metienos ar 4:5.

Egle aizvadītajā mačā spēlēja otrajā maiņā un atdeva rezultatīvu piespēli, kā arī realizēja pēcspēles bullīti. Uzbrucējs laukumā pavadīja 15 minūtes, kuru laikā izdarīja trīs metienus, uzvarēja sešus no 16 iemetieniem, kā arī nopelnīja koeficentu “-2”.

 

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (1)
bosiks26
January 29, 2024, 18:32
0
Haralda Egles realizētais pēcspēles metiens - https://youtu.be/slCZM7y4z1U