Daugaviņam un Bindulim liels spēles laiks, ”Dukla” Play-off ievadā sagrauj ”HKM Zvolen”

Slovākijas Ekstralīgas Play-off ar uzvaru šovakar uzsāka Latvijas hokejistu Kristofera Binduļa un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Mihalovčes “Dukla”, kas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē mājās ar 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) sagrāva “HKM Zvolen” un sērijā panāca 1-0.

Bindulis 22 minūtēs un 31 sekundē atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs regulārajā sezonā 32 spēlēs izcēlās ar diviem precīziem metieniem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

Daugaviņš uz ledus pavadīja 19 minūtes un 26 sekundes. Arī viņš laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs regulārajā čempionātā 47 mačos guva 11 vārtus un atdeva 43 rezultatīvas piespēles.

Sērijas otrā spēle tiks aizvadīta jau rītvakar, plkst. 19:00. Tā norisināsies “Dukla” mājvietā. Sērija notiks līdz kādas komandas četrām uzvarām.

Autors: Rainers Rogs