Daugaviņam un Bindulim astotā uzvara pēc kārtas

Slovākijas Ekstralīgā šovakar spēles aizvadīja vairāku latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Mihalovčes “Dukla”, kuras rindās laukumā devās Kaspars Daugaviņš un Kristofers Bindulis, savā laukumā izcīnīja uzvaru pār tabulas līderiem “Spisska Nova Ves” ar 4:2. Pēc pirmā perioda mājinieki ieguva pārsvaru ar 3:0, pēc otrā bija 4:0, bet pēdējā trešdaļā viesi guva divus vārtus.

Daugaviņš spēlēja pirmajā maiņā, laukumā pavadot 17 minūtes. Uzbrucējs izdarīja trīs metienus, kā arī nopelnīja vienu noraidījumu.

Bindulis bija otrās maiņas aizsargs un arī punktus nenopelnīja. Aizsargs laukumā pavadīja 22 minūtes. Savukārt Patriks Zabusovs joprojām ir traumēto spēlētāju sarakstā.

“Dukla” komandai šī bija astotā uzvara pēc kārtas un ar 42 punktiem klubs ieņem tabulā 3. vietu.

Citā mačā “Liptovsky Mikulas” ar Haraldu Egli sastāvā savās mājās ar 3:1 pārspēja “Nitra” komandu.

Egle šajā mačā atdeva divas rezultatīvas piespēles. Uzbrucējs spēlēja otrajā maiņā un 16 minūtēs izdarīja divus metienus, kā arī nopelnīja noraidījumu.

“Liptovsky Mikulas” ar 36 punktiem tabulā ieņem 8. vietu.

Vēl vienā spēlē “Nove Zamky” bez aizsarga Roberta Mamčica sastāvā mājās ar 3:5 zaudēja Trenčinas “Dukla” hokejistiem.

“Nove Zamky” ar 31 punktu ieņem 11. vietu čempionātā.