Daugaviņš uguņo Vācijā, Indrašim uzvaras vārti

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm Vācijas hokeja līgā (DEL). Tāpat ar precīzu metienu Vācijā atzīmējās arī uzbrucējs Miks Indrašis.

Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas ”Roosters”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 4:5 (1:2, 3:1, 0:1, 0:1) piekāpās Nirnbergas “Ice Tigers”.

Latvijas uzbrucējs pirmās trešdaļas vidū guva komandas pirmos vārtus un panāca uz tablo 1:1, bet otrajā trešdaļā, spēlējot skaitliskajā vairākumā, atzīmējās ar rezultatīvām piespēlēm ”Roosters” otrajos un ceturtajos vārtos.

Daugaviņš laukumā pavadīja 19 minūtes un 13 sekundes, izpildot divus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarot četros no deviņiem iemetieniem un maču pabeidzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pieredzējušais uzbrucējs šosezon 50 spēlēs ir sakrājis 43 (19+24) punktus.

Tikmēr uzbrucējs Miks Indrašis izcēlās ar uzvaras vārtiem Šveningeras ”Wild Wings” savā laukumā ar 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) izcīnītajā panākumā pār Augsburgas “Panther”.

Latvijas izlases uzbrucējs 30. minūtē atklāja mača rezultātu.

Indrašis 13 minūšu un 54 sekunžu laikā trīs reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pieredzējušais uzbrucējs 46 mačos ir sakrājis 27 (8+19) punktus.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL