Daugaviņam pārtrūkst gūto vārtu sērija, Indrašim sausais zaudējums

Latviešu uzbrucēju Kaspara Daugaviņa un Mika Indraša pārstāvētie klubi piektdien piedzīvoja zaudējumus Vācijas hokeja līgā (DEL).

Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas “Roosters” mājās ar 2:8 (0:3, 1:4, 1:1) atzina Ķelnes “Haie” pārākumu.

Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 15 minūtes un astoņas sekundes, izpildot vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarot divos no pieciem (40%) iemetieniem, nopelnot divas soda minūtes un maču pabeidzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Daugaviņam mačā pret “Haie” pārtrūka trīs spēļu gūto vārtu sērija. Pieredzējušais hokejists šosezon 53 spēlēs ir nopelnījis 45 (21+24) punktus.

Tikmēr sauso zaudējumu piedzīvoja Mika Indraša pārstāvētā Švēningeras “Wild Wings”, kas savā laukumā ar 0:2 (0:1, 0:0, 0:1) piekāpās Volfsburgas “Grizzly”.

Indrašis 20 minūšu un 11 sekunžu laikā reizi apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, uzvarēja četros no pieciem (80%) iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Latvijas izlases uzbrucējs 49 spēlēs ir sakrājis 28 (9+19) punktus.