Daugaviņam lielisks sniegums ”Dukla” uzvarā, rezultatīvi arī Egle un Mamčics (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Slovākijas Ekstralīgā. Tāpat rezultatīvi Slovākija bija arī Haralds Egle un Roberts Mamčics.

Daugaviņa, Kristofera Binduļa un Patrika Zabusova pārstāvētā Mihalovčes “Dukla” mājās ar 5:2 (1:0, 2:0, 2:2) apspēlēja Trenčinas “Dukla”.

Pieredzējušais Latvijas izlases uzbrucējs 14. minūtē asistēja “Dukla” pirmajā vārtu guvumā, bet pamatlaika izskaņā, spēlējot skaitliskajā vairākumā, guva komandas ceturtos vārtus.

Daugaviņš 16 minūtēs un 19 sekundēs izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja savā vienīgajā iemetienā un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Uzbrucējs 26 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis 20 rezultatīvas piespēles.

Bindulis uz ledus pavadīja 24 minūtes un 43 sekundes, divreiz metot pa vārtiem un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Aizsargs 15 mačos atzīmējies ar vienu precīzu metienu un vienu rezultatīvu piespēli.

Savukārt Zabusovs nebija pieteikts mačam.

Uzbrucējs šosezon divos aizvadītajos mačos “Dukla” sastāvā izcēlies ar diviem vārtiem.

“Dukla” ar 47 punktiem 27 spēlēs ieņem trešo vietu līgā. Nākamo maču latviešu pārstāvētais klubs aizvadīs 22. decembrī, plkst. 18:30 viesos tiekoties ar HK ”Košice”.

Haralda Egles pārstāvētā “Liptovsky Mikulas” mājās ar 4:1 (1:0, 0:0, 3:1) pārspēja HK ”Košice”.

Latvijas hokejists trešā perioda ievadā, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja “Liptovsky Mikulas” uzvaras vārtos.

Egle 14 minūtēs un 35 sekundēs izpildīja četrus metienus, uzvarēja astoņos no 12 (66,67%) iemetieniem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs 27 mačos guvis sešus vārtus un atdevis 19 rezultatīvas piespēles.

“Liptovsky Mikulas” ar 39 punktiem 27 spēlēs atrodas septītajā pozīcijā. Egles pārstāvētā komanda nākamo maču aizvadīs 22. decembrī, plkst. 19:00 mājās tiekoties ar ”Poprad”.

Savukārt Roberta Mamčica pārstāvētā “Nove Zamky“ savā laukumā ar 2:5 (0:1, 0:3, 2:1) atzina “Banska Bystrica” pārākumu.

Latvijas izlases aizsargs 42. minūtē asistēja “Nove Zamky“ pirmajos vārtos.

Mamčics uz ledus pavadīja 29 minūtes un 35 sekundes(!!!), kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Aizsargs 23 mačos atzīmējies ar četriem precīziem metieniem un 12 rezultatīvām piespēlēm.

“Nove Zamky“ ar 34 punktiem 27 spēlēs ierindojas 10. pozīcijā 12 komandu konkurencē. Mamčica pārstāvētais klubs nākamo maču aizvadīs 22. decembrī, plkst. 19:00 savā laukumā uzņemot ”Nitra”.