Daugaviņam divi punkti pret Vācijas čempioni

Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas “Roosters” ar 4:1 (2:0, 0:0, 2:1) apspēlēja Berlīnes “Eisbaren”.

Daugaviņš šajā spēlē atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm.

No sākuma latvietis asistēja Ērikam Kornelam, palīdzot mača 11. minūtē, vairākumā atklāt rezultātu. Pēc tam, pēdējā mača minūtē, Daugaviņš piespēlēja bijušajam Rīgas “Dinamo” leģionāram Emīlam Puarjē, kurš ieraidīja ripu tukšos “Eisbaren” vārtos.

Šajā spēlē Daugaviņš uz ledus pavadīja 15:34 minūtes, uzvarēja piecus no septiņiem iemetieniem, veica divus metienus pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un pabeidza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon Daugaviņš 45 mačos sakrājis 37 (17+20) punktus.

“Roosters” ar 63 punktiem 45 spēlēs ieņem 11. vietu. “Eisbaren” ar 56 punktiem atrodās divas pozīcijas zemāk.