Daugaviņam divi punkti pārliecinošā “Dukla” uzvarā

Šovakar Latvijas izlases kapteiņa Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Slovākijas Ekstralīgas komanda Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 6:1 (2:0, 2:0, 2:1) mājās pārspēja Trenčinas “Dukla” vienību.

Daugaviņš šajā spēlē uz ledus pavadīja 18 minūtes un sešas sekundes, atdeva divas rezultatīvas piespēles, trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja trīs no četriem iemetieniem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon uzbrucējs piecās spēlēs nopelnījis četrus punktus (1+3), bet Mihalovčes komanda ar septiņiem punktiem piecos mačos atrodas septītajā vietā līgā.

Nākamā cīņa “Dukla” vienībai paredzēta 1. oktobrī plkst. 18:o0 viesos pret “HK Košice” klubu.

Citā mačā Vitālija Pavlova “HC 19 Humenne” ar rezultātu 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) viesos izcīnīja uzvaru pār “Poprad” klubu.

Pavlovs šajā spēlē 20 minūtēs un 10 sekundēs pa vārtiem nemeta, uzvarēja septiņus no 17 iemetieniem un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs piecās spēlēs nopelnījis divus punktus (2+0), bet “HC 19 Humenne” klubs piecās cīņās ticis pie trim punktiem un ierindojas pēdējā, 12. pozīcijā līgā.

Nākamā cīņa “HC 19 Humenne” komandai paredzēta 1. oktobrī plkst. 15:o0 mājās pret “Spisska Nova Ves” vienību.

Neveiksmi piedzīvoja Roberta MamčicaNove Zamky“, kas ar rezultātu 2:3 (1:2, 0:1, 1:0) mājās piekāpās “Banska Bystrica” klubam.

Mamčics šajā mačā uz ledus pavadīja 23 minūtes un 10 sekundes, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs šosezon piecās spēlēs ticis pie četriem punktiem (3+1), bet “Nove Zamky” ar deviņiem punktiem piecās cīņās ierindojas trešajā vietā līgā.

Nākamā spēle “Nove Zamky” vienībai paredzēta 1. oktobrī plkst. 17:00 viesos pret “Poprad” vienību.

Visbeidzot, Haralda EglesLiptovsky Mikulaš“ ar rezultātu 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) piedzīvoja zaudējumu “HK Košice” vienībai.

Egle šajā spēlē 12 minūtēs un deviņas sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, kā arī no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Uzbrucējs šosezon piecās cīņās nopelnījis trīs punktus (1+2), bet “Liptovsky Mikulaš” ar astoņiem punktiem piecos mačos ierindojas sestajā pozīcijā līgā.

Nākamā spēle “Liptovsky Mikulaš” vienībai paredzēta 1. oktobrī plkst. 17:30 viesos pret “Banska Bystrica” vienību.