Daugaviņam divi punkti, Krastenbergam vārti pārliecinošā uzvarā Slovākijā

Kaspars Daugaviņš un Renārs Krastenbergs, hokejazinas.com

Kaspars Daugaviņš un Renārs Krastenbergs | Foto: Tomaš Feigl, Mihalovčes "Dukla"

Šovakar Slovākijas Ekstralīgā regulārās sezonas spēlē Kaspara Daugaviņa un Renāra Krastenberga Mihalovčes “Dukla” komanda mājās ar rezultātu 6:1 (2:1, 2:0, 2:0) sagrāva Žilinas “Vlci” vienību.

Daugaviņš šajā spēlē atdeva divas piespēles, vienreiz meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Tikmēr Krastenbergs guva vārtus, trīsreiz meta pa vārtiem un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Daugaviņam sešās spēlēs pieci punkti (1+4), bet Krastenbergam sešos mačos četri punkti (3+1). “Dukla” ar 13 punktiem sešās cīņās ieņem ceturto vietu līgā.

Nākamā spēle abu latviešu klubam paredzēta 6. oktobrī izbraukumā plkst. 17:00 pret “HK Poprad”.

Citā mačā Kristofera BinduļaHKM Zvolen” viesos ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1) piedzīvoja neveiksmi “HK Košice”.

Šajā spēlē Bindulis atdeva rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa vārtiem un atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon Bindulis sešās spēlēs ticis pie viena punkta (0+1), bet “HKM Zvolen” ar pieciem punktiem sešās cīņās ieņem piekto pozīciju līgā.

Nākamais mačs “Zvolen” paredzēts 6. oktobrī mājās plkst. 18:00 pret Haralda Egles Bratislavas “Slovan”.

Visbeidzot, Markusa Komula un Emīla ĢēģeraNove Zamky” ar rezultātu 1:6 (1:1, 0:1, 0:4) savā laukumā piekāpās “HK Nitra”.

Ģēģeris trīs reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 44,44% iemetienu, nopelnīja divas soda minūtes un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Komuls septiņas (!) reizes meta pa pretinieku vārtiem un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā Komuls sešās spēlēs guvis četrus punktus (2+2), bet Ģēģerim šī bija pirmā spēle sezonā.

Komula un Ģēģera komandai nākamā cīņa paredzēta 6. oltobrī plkst. 18:00 izbraukumā pret Trenčinas “Dukla”.