Daugaviņam divi punkti, ”Dukla” pārtrauc piecu zaudējumu sēriju

Latvijas izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš šovakar atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm Slovākijas Ekstralīgā.

Daugaviņa, Kristofera Binduļa un Patrika Zabusova pārstāvētā Mihalovčes “Dukla” viesos ar 5:2 (2:0, 2:1, 1:1) pārspēja “Banska Bystrica”.

Latvijas izlases uzbrucējs asistēja “Dukla” pirmajos divos vārtu guvumos.

Daugaviņš 17 minūtēs un četrās sekundēs izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, zaudēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Uzbrucējs 17 spēlēs izcēlies ar četriem vārtiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

Bindulis laukumā pavadītajās 19 minūtēs un 14 sekundēs nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs sešos mačos palicis bez rezultativitātes punktiem.

Savukārt Zabusovs nedevās laukumā.

Uzbrucējs šosezon vienīgajā aizvadītajā spēlē “Dukla” rindās izcēlies ar diviem precīziem metieniem.

“Dukla” ar 21 punktu 18 mačos ieņem pirmspēdējo vietu līgā 12 komandu konkurencē.

Roberta Mamčica pārstāvētā “Nove Zamky” izbraukumā ar 4:5 (2:1, 2:1, 0:3) piekāpās Vitālija Pavlova pārstāvētajai “HC 19 Humenne”.

Mamčics 21 minūtē un 20 sekundēs atzīmējās neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 15 spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

Pavlovs nebija pieteikts šim mačam.

Uzbrucējs 14 spēlēs izcēlies ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli.

“Nove Zamky” ar 28 punktiem 18 mačos atrodas ceturtajā pozīcijā, bet “HC 19 Humenne” ar 15 punktiem 18 spēlēs ierindojas pēdējā vietā.

Savukārt Haralda Egles pārstāvētā “Liptovsky Mikulas”, spēlējot viesos, papildlaikā ar 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:1) piekāpās “Poprad”.

Egle 18 minūšu un deviņu sekunžu laikā divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja četros no 11 (36,36%) iemetieniem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs 18 spēlēs guvis četrus vārtus un izdarījis 11 rezultatīvas piespēles.

“Liptovsky Mikulas” ar 27 punktiem 18 mačos ieņem piekto pozīciju.

Autors: Rainers Rogs Avots: Slovākijas Ekstralīga