Daugaviņam divas piespēles zaudētā mačā

Slovākijas Ekstralīgas spēlēs šovakar laukumā devās pieci Latvijas hokejisti.

Kristofera BinduļaKaspara Daugaviņa un Patrika Zabusova pārstāvētā Mihalovčes “Dukla” mājās ar rezultātu 3:4 (2:1, 1:3, 0:0) piekāpās “Spisska Nova Ves”.

Daugaviņš atdeva divas rezultatīvas piespēles. Viņš asistēja komandas otrajos un trešajos vārtos. Daugaviņš gandrīz 16 minūtēs trīsreiz meta pa vārtiem un uzvarēja divos no trīs iemetieniem.

Uzbrucējs 30 mačos izcēlies ar astoņiem precīziem metieniem un 22 rezultatīvām piespēlēm

Bindulis uz ledus pavadīja 19 minūtes un septiņas sekundes, izpildot trīs metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī sakrājot divas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Aizsargs 19 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

Zabusovs 19:20 minūtēs atzīmējās ar trīs metieniem un pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs sešos mačos “Dukla” sastāvā izcēlies ar trīs vārtiem.

“Dukla” ar 53 punktiem 31 spēlēs ieņem trešo vietu līgā. Nākamo maču latviešu pārstāvētais klubs aizvadīs 3. janvārī pret “HC 19 Humenne”.

Citā mačā Haralda Egles pārstāvētā “Liptovsky Mikulas” viesos ar 0:5 (0:1, 0:3, 0:1) kapitulēja “HC 05 Banska Bystrica”.

Egle nospēlētajās 15:41 minūtēs veica trīs metienus pa vārtiem,uzvarēja vienu no sešiem iemetieniem un pameta laukumu ar negatīvu lietderību “-1”.

Uzbrucējs 29 mačos guvis sešus vārtus un atdevis 19 rezultatīvas piespēles.

“Liptovsky Mikulas” ar 42 punktiem 31 spēlēs atrodas devītajā pozīcijā. Egles pārstāvētā komanda nākamo maču aizvadīs 3. janvārī pret “HKM Zvolen”.

Savukārt, Roberta Mamčica pārstāvētā “Nove Zamky“ ar 1:4 (1:2, 0:0, 0:2) atzina Trenčīnas “Dukla” pārākumu.

Mamčics uz ledus atradās 20 minūtes un piecas sekundes, vienreiz apdraudot pretinieku cietoksni.

Aizsargs 27 spēlēs izcēlies ar četriem precīziem metieniem un 14 rezultatīvām piespēlēm.

“Nove Zamky“ ar 36 punktiem 31 mačā ierindojas 11. pozīcijā 12 komandu konkurencē. Mamčica pārstāvētais klubs nākamo spēli aizvadīs 3. janvārī pret Bratislavas “Slovan”.

Visbeidzot uzbrucēja Jāņa Švanenberga jaunā komanda “HK Poprad” ar rezultātu 5:2 (1:1, 2:1, 2:0) apspēlēja “HKM Zvolen”.

Švanenbergs, kurš tikai šodien parakstīja līgumu, mačam netika pieteikts.

“HK Poprad” ar 54 punktiem 31 spēlē ieņem 4. vietu līgā.